• uni
    .

  • sal99
    .

*** هستیم مثل دیروز می مانیم برای فردا ***
يکشنبه ٢٩ فروردين ١٤٠٠
ساعت
تصویر روز

لینک ها


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه

وام دانشجویی

اطلاعیه وام دانشجویی

۱-    تسهیلات قرض الحسنه بانکی از طریق ثبت نام در سامانه  (bp.swf.ir)   توسط دانشجو و پس از طی تشریفات اداری و قانونی به حساب شهریه دانشجویان منظور می گردد .

*توجه: دانشجویانی که قبلا از وام دانشجویی استفاده نموده اند پس از ورود به سایت باید از قسمت "ورود به سامانه پورتال فاز2" وارد شده و درخواست وام شهریه دانشگاه آزاد را انتخاب نمایند و دانشجویانی که قبلا از وام دانشجویی استفاده ننموده اند باید پس از ورود به سایت باید از قسمت " تکمیل پرونده"  اقدام نمایند.

۲-   دانشجویان می توانند کلیه روند اجرایی تا دریافت تسهیلات را از طریق سامانه مذکور پیگیری و مشاهده نمایند.

3- پس از تایید وام و اعلام سایت مذکور جهت مراجعه به بانک، دانشجو به بانک مراجعه نموده و بقیه امور را در بانک انجام می دهد

4-  کلیه مراحل تکمیل پرونده ، افتتاح حساب و ارائه تضمین مربوطه می بایست توسط دانشجو و در بانک قرض الحسنه مهر انجام پذیرد.

5- مبالغ وام: مقاطع کاردانی و کارشناسی هر ترم مبلغ 7500000 ریال و مقطع کارشناسی ارشد هر ترم 15000000 ریال می باشد.

تذکر مهم :

دانشجویانی که از تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر استفاده نموده اند در زمان تسویه حساب با صندوق رفاه دانشجویان و امور شهریه ملزم به ارائه نامه تسویه حساب از بانک می باشند.


١٣:٣٧ - دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٧    /    تعداد نمایش : ٥٤٢کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارسـیان می باشد.